Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
im. Stanisława Staszica w Siedlcach

szkoła
Ogłoszenia
Egzamin zawodowy - lato 2021
piątek, 22 stycznia 2021

FORMUŁA 2017, kwalifikacje dwuliterowe

Uczniowie klas trzecich technikum oraz branżowej szkoły I stopnia składają deklaracje w sposób opisany w wiadomości przesłanej przez dziennik.

Uczniowie klas czwartych i absolwenci branżowej szkoły I stopnia mogą złożyć deklaracje tylko na kwalifikacje do których nie przystępowali w sesji zimowej. Dopiero po ogłoszeniu wyników (31 marca) będzie czas na zadeklarowanie ewentualnej poprawy danej części egzaminu w sesji letniej (dotyczy to także osób, które były nieobecne na egzaminie).

Deklarację można złożyć osobiście w pokoju 103A lub przesyłając skan lub wyraźne zdjęcie na adres (wzór dostępny na stronie naszej szkoły STREFA UCZNIA->EGZAMIN ZAWODOWY).

 

FORMUŁA 2012, kwalifikacje jednoliterowe

Absolwenci naszej szkoły, którzy chcą poprawiać daną cześć lub całość niezdanego egzaminu pobierają deklarację ze strony szkoły  (STREFA UCZNIA->EGZAMIN ZAWODOWY) i wypełnioną przynoszą do pokoju wicedyrektorów (103A). Można też przesłać skan lub zdjęcie wydrukowanej deklaracji na adres:

Ostateczny termin składania deklaracji upływa:

7.02.2021r. (PP 2017, kwalifikacje dwuliterowe) 21.02.2021r. (PP 2012, kwalifikacje jednoliterowe)

Plan zajęć po feriach
piątek, 15 stycznia 2021

Zgodnie z rozporządzeniem podpisanym przez Ministra Edukacji i Nauki od 18 stycznia w szkole może odbywać się część zajęć praktycznych. Szczegóły ujęte są w nowym planie lekcji:

PLAN LEKCJI

Zajęcia w salach oznaczonych symbolem „@” będą prowadzone nadal z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, a pozostałe stacjonarnie w szkole.

Wszystkie zajęcia w Centrum Kształcenia Zawodowego będą prowadzone stacjonarnie.

Aktualności
Informacja z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej
poniedziałek, 04 stycznia 2021
Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w okresie ferii zimowych nieprzerwanie funkcjonuje stacjonarnie zapewniając dzieciom i młodzieży oraz ich rodziców pomoc psychologiczno – pedagogiczną. Informujemy, że na bieżąco istnieje możliwość zapisu na konsultacje i diagnozy psychologiczne, pedagogiczne, logopedyczne, z zakresu integracji ...
Wesołych Świąt!
wtorek, 22 grudnia 2020
W Dzień Bożego Narodzenia Wszystko jest, jak przed rokiem: na szybach srebrne kwiaty i ten sam obraz w ramach okien; świat biały, jak opłatek... Będzie wilia! - Uśmiechną się ludzie, do świątecznej zasiądą wieczerzy - błogosławiony grudzień!... "W żłobie leży - któż pobieży..." Pomyśl: na cudzej ...
Rocznica wprowadzenia stanu wojennego
niedziela, 13 grudnia 2020
13 grudnia mija 39. rocznica wprowadzenia w Polsce stanu wojennego. Zachęcamy do przeczytania wspomnień o tej jednej z czarnych kart historii naszego kraju: WSPOMNIENIE STANU WOJENNEGO
Więcej aktualności
Nabór elektroniczny
Dziennik lekcyjny
Plan lekcji
BIP
Biblioteka
Youtube
Facebook
Informacja o przetwarzaniu danych uczniów
Prezentacja szkoły
Dane teleadresowe
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1
im. Stanisława Staszica w Siedlcach


adres: ul. Konarskiego 11, 08-110 Siedlce
e-mail: sekretariat@zsp1.siedlce.pl
telefon: 25 794-32-51
fax: 25 794-32-61

GODZINY OTWARCIA SEKRETARIATU
pon - pt: 8:00 - 16:00
Nadchodzące wydarzenia
28.I
czwartek
Wystawienie ocen śródrocznych
1.II
poniedziałek
Rada klasyfikacyjna dla klas niematuralnych
4.II
czwartek
Zebrania z rodzicami on-line - 18.00
Srebrna szkoła
Akademia Cisco