Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
im. Stanisława Staszica w Siedlcach

Konkursy

OLIMPIADY i KONKURSY W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Siedlcach

I OLIMPIADY
1 Olimpiada Teologii Katolickiej ks. T. Kostecki
2 Olimpiada Franciszkańska ks. W. Sobieszek
3 Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „Euroelektra” J. Pycka
A. Piłat
4 Olimpiada Wiedzy Technicznej W. Michalak
5 Olimpiada Informatyczna A. Nowak
G. Tokajuk
6 Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Lingua Plus A. Piechocka
A. Gizińska
II OGÓLNOPOLSKIE KONKURSY, TURNIEJE
1 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” M. Woińska
J. Kacprzak
2 Alfik Matematyczny M. Woińska
J. Kacprzak
3 Międzynarodowy Konkurs Fizyczny "Lwiątko" C. Alaba
J. Kuś
4 XXVI Konkurs Fizyczny Politechniki Warszawskiej C. Alaba
J. Kuś
5 Ogólnopolski Konkurs Literacko-Plastyczny . “Polskie serce pękło . Katyń 1940” Monika Ługowska
Adam Misiak
6 Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym Monika Ługowska
7 Sejm Dzieci i Młodzieży Monika Ługowska
8 Ogólnopolski Konkurs „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” A. Misiak
A. Dreszer
9 Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej ks. B.Iwańczuk
T. Końko
10 Ogólnopolski Konkurs „Ośmiu wspaniałych” E. Wojciechowska
D. Mroczek,
wychowawcy klas
11 Turniej maszyn wodnych i wiatrowych J. Pycka
12 Wojewódzki Konkurs “Bezpieczeństwo i Higiena Pracy M. Klimek
13 Konkurs III Forum Młodych – Przedsiębiorcza Polska Wschodnia M. Jankowska
W. Dmowska
14 Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej “Młodzież zapobiega pożarom” J. Nicewicz
15 Warto Wiedzieć Więcej o Ubezpieczeniach Społecznych, konkurs ogólnopolski. M. Jankowska
16 Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Energetyce Odnawialnej J. Pycka
17 Ogólnopolski konkurs “Młody Innowator” W. Michalak
18 Międzyszkolny Konkurs "Wielkie Igrzyska Ekologiczne"- ZUO Siedlce. M. Fiuk
B. Piskorz-Kruk
19 Ogólnopolski Konkurs GALILEO z chemii (Centrum Edukacji Szkolnej W-wa - 05.03.2020) M. Fiuk
B. Piskorz-Kruk
20 Konkurs “Elektronika - by żyło się łatwiej” E. Nowak
21 Potyczki Algorytmiczne D. Baj
22 Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego “FOX” W. Rucińska
D. Szczerkowska
K. Czmoch
III KONKURSY SZKOLNE
1 Szkolny konkurs „Mistrz Czytania” Edyta Kosyl
Anna Wyrzykowska
2 Szkolny etap konkursu ,,Poznaj swoje prawa w pracy Stefania Lipińska
3 Szkolny projekt edukacyjny „Czytam, bo chcę” Stefania Lipińska
4 Szkolny konkurs fotograficzno- plastyczny ,,Siedlce znane i nieznane” 2019-2020 Stefania Lipińska
5 Szkolne czytanie wybranych nowel A. Dmowska
S. Lipińska
6 Szkolny Konkurs Recytatorski B. Mazurkiewicz
M. Zgorzałek
7 Miejski Konkurs recytatorski “Dar i tajemnica Zaduszki” B. Mazurkiewicz
M. Zgorzałek
8 Konkurs recytatorski poezji rosyjskiej J. Jodłowska
I. Kryczka
W. Trębicka
9 Konkurs znajomości frazeologizmów rosyjskich J. Jodłowska
I. Kryczka
W. Trębicka
10 Szkolny Konkurs Wiedzy o USA M. Kisielińska
K. Talacha
11 Our town our pride-a walk around Siedlce konkurs o siedlcach w jęz. angielskim A. Piechocka
A. Gizińska
12 Szkolny konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych A.Bryłka
A. Pawluk
A. Rydzewska
J. Kuźmiuk
13 Europejski Dzień Języków Obcych - gry i konkursy M. Staręga
A. Gizińska
R. Konopka
M. Łukasiewicz
A. Cymbor
K. Czmoch
14 „Wędrujemy po mapie świata” – szkolny konkurs geograficzny B. Piskorz-Kruk
15 Konkurs szkolny „Życie i osiągnięcia Marii Skłodowskiej – Curie” M. Fiuk
16 „Mistrz rysowania AutoCAD" R. Cyganowski

Uzgodniono z Radą Pedagogiczną w dniu 15 września 2021 r.