klasa biznesowa

INFORMACJE O ODDZIALE

Klasa stworzona dla uczniów, którzy wiążą swoje plany na przyszłość ze studiami, na kierunkach społeczno- ekonomicznych. Jest dobrym wyborem dla planujących pracę w sektorze administracji państwowej i samorządowej lub pragnących prowadzić własną działalność gospodarczą.

Oprócz kształcenia ogólnego, uczniowie będą mieli możliwość zgłębiania wiedzy w zakresie zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, poznawania wielu ciekawych firm, instytucji publicznych, wypełniania dokumentacji firmowej, nabywania umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych oraz organizowania wycieczek turystyczno-krajoznawczych.

Klasa biznesowa nawiąże współpracę z instytucjami wspierającymi oświatę, m.in. Narodowym Bankiem Polskim i Zakladem Ubezpieczeń Społecznych. Jej uczniowie będą mieli możliwość systematycznego uczestnictwa w wykładach i warsztatach organizowanych przez pracowników naukowych i specjalistów.

Program klasy biznesowej pozwala uczniom przygotować się do podjęcia studiów na kierunkach: bankowość, ekonomia, ekonometria, rachunkowość i finanse, geografia, zarządzanie i marketing, geologia.

Jeśli chcecie w przyszłości poczuć smak sukcesu, z powodzeniem prowadzić interesy, rozwinąć logiczne myślenie i biegle posługiwać się językiem angielskim to zapraszamy do naszej szkoły.