Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1
im. Stanisława Staszica w Siedlcach

Aktualności

Zakończenie roku szkolnego

wtorek, 23 czerwca 2020

Zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w szkołach i placówkach oświatowych kończą się w tym roku szkolnym w piątek, 26 czerwca. Ze względu na wciąż obowiązujący na terenie kraju stan epidemii i związane z tym ograniczenia, nie będziemy organizować tradycyjnych, uroczystych akademii dla całej społeczności szkolnej. O godz. 10.00 zapraszamy na Mszę Św. do Kościoła Św. Stanisława.

Wychowawcy klas będą wydawać świadectwa w małych grupach, na świeżym powietrzu, na terenie zieleni przy sali gimnastycznej. Wejście do szkoły od strony ulicy Konarskiego będzie zarezerwowane dla uczniów rekrutujących się do klas pierwszych, dlatego zapraszamy uczniów od strony internatu. Przypominam o zachowaniu wszelkich zasad GIS, zwłaszcza zachowania dystansu społecznego, nie gromadzenie się w większych grupach, a w kościele stosowania maseczki. Po odebraniu świadectwa należy bezzwłocznie opuścić teren szkoły.

Harmonogram wydawania świadectw:

Godz. 9.00 – klasy pierwsze technikum po gimnazjum

Godz. 9.30 – klasy pierwsze technikum po szkole podstawowej

Godz. 10.00 Msza św.

Godz. 11.00 – klasy liceum ogólnokształcącego

Godz. 11.30 – klasy szkoły branżowej

Godz. 12.00 – klasy drugie technikum

W przypadku braku pogody wydawanie świadectw odbędzie się w budynku szkoły.