Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1
im. Stanisława Staszica w Siedlcach

Aktualności

Wycieczka do Wrocławia i Pragi

poniedziałek, 06 listopada 2023

W dniach 9-14 października uczniowie naszej szkoły brali udział w wycieczce do Wrocławia i Pragi połączonej z programem Euroweek. We Wrocławiu zwiedzaliśmy starówkę szukając krasnali, a Pragę zwiedziliśmy z przewodnikiem. Po przyjeździe do Duszników Zdroju uczniowie bardzo aktywnie uczestniczyli w zajęciach prowadzonych w języku angielskim przez wolontariuszy z całego świata. EUROWEEK jest programem, który ma na celu udoskonalenie umiejętności językowych w zakresie języka angielskiego oraz kształtowanie zdolności przywódczych uczestników. Ponadto program rozwija inteligencję, tak potrzebną uczniom w szybko zmieniającym się świecie, uczy wielokulturowości, komunikacji społecznej oraz rozwija kreatywność. „Elektrycy” stanęli na wysokości zadania i wspaniałe reprezentowali naszą szkołę. Znaleźliśmy również chwilę na spacer po górach, a zajęcia zakończyły się zdobyciem certyfikatu przez każdego uczestnika.

GALERIA ZDJĘĆ