Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
im. Stanisława Staszica w Siedlcach

Aktualności

Uczniowie wyróżnieni w ramach programu PGNiG TERMIKA SA

poniedziałek, 11 kwietnia 2022

W dniu 08.04.2022 uczniowie klas 4bt i 3bt uczący się w zawodzie technik energetyk wzięli udział w uroczystej Gali Stypendialnej zorganizowanej przez PGNiG TERMIKA SA w Centrum Konferencyjnym Elektrociepłowni Siekierki w Warszawie.
PGNiG Termika sprawuje patronat nad zawodem technik energetyk od 2018 r. W ramach programu "Zagrzewamy do nauki" firma wspiera rozwój i edukację młodych ludzi poprzez stypendia dla najlepszych uczniów. Wyróżnienia te są przyznawane za osiągnięcia w nauce oraz działania na rzecz społeczności szkolnej i lokalnej. Laureaci programu odebrali czeki stypendialne w wysokości 2,5 tysiąca złotych w klasie czwartej, a w klasie trzeciej w wysokości 2 tysięcy złotych.

Stypendia otrzymali:
1. Mateusz Błoński z klasy 4bt,
2. Jakub Cieślik z klasy 4bt,
3. Roman Cymbaliński z klasy 4bt,
4. Błażej Grochowski z klasy 4bt,
5. Sebastian Gil z klasy 3bt.
Gala zakończyła się przemówieniami Dyrektorów Szkół Partnerskich i uczniów, którzy podziękowali PGNiG TERMIKA SA za wkład w rozwój edukacji i umacnianie kształcenia zawodowego.
Wszystkim wyróżnionym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Fotogaleria PGNiG Termika

Fotogaleria