Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
im. Stanisława Staszica w Siedlcach

Aktualności

Szkolenie dla uczniów z firmą KAN-therm Sp.z o.o.

poniedziałek, 08 maja 2023

20 kwietnia dzięki uprzejmości zarządu firmy Kan-therm Sp.z o.o. w Białymstoku w ramach zajęć praktycznej nauki zawodu w CKZ Siedlce kolejny rocznik uczniów z klasy III bt (technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej) a także uczniowie z klasy III mt (technik energetyk) uczestniczyli w szkoleniu produktowym. Uczestnicy szkolenia zapoznali się z technologią wykonywania połączeń w nowoczesnych systemach instalacji wodnych i grzewczych systemu KAN-therm. Była teoria jak również praktyka…

Takie szkolenia z całą pewnością pozwalają na bieżąco śledzić rynek instalacji sanitarnych oraz dodatkowo pogłębiają wiedzę teoretyczną i praktyczną uczniów. Szkolenie spotkało się jak zwykle z dużym uznaniem i zainteresowaniem słuchaczy. Za aktywny udział w szkoleniu zostali obdarowani upominkami od przedstawicieli firmy, a już niebawem otrzymają Certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.

Szkolenie odbyło się z inicjatywy p. Izabeli Pniewskiej-Tararuj

GALERIA ZDJĘĆ