Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1
im. Stanisława Staszica w Siedlcach

Aktualności

Pożegnanie uczniów klas maturalnych.

wtorek, 07 maja 2024

26 kwietnia 2024 roku w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. Stanisława Staszica w Siedlcach miała miejsce szczególna uroczystość – pożegnanie uczniów klas maturalnych.

Przyszedł moment, kiedy musieliśmy pożegnać tych, którzy przez ostatnie lata byli naszymi uczniami, przyjaciółmi, kolegami. Tych, którzy tworzyli niezwykłą atmosferę szkoły, realizowali projekty, rozwijali się w zawodach, uczestniczyli w wykładach i zajęciach. Byli wśród nich tacy, którzy zasłużyli na szczególne uznanie i otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Wśród wyróżnionych znaleźli się ci, który udzielali się w życiu klasy i szkoły, Samorządzie Uczniowskim, realizowali sportowe pasje i wyróżnili się w kształceniu zawodowym. Każde wypowiedziane słowo, każdy uśmiech, gest i łza, zbudują pamięć nie tylko o Absolwentach, ale i o tym co wspólnie udało nam się przeżyć.

Za to serdecznie dziękujemy !

Fotorelacja