Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
im. Stanisława Staszica w Siedlcach

Aktualności

Pomagamy dzieciom z chorobą nowotworową

czwartek, 16 kwietnia 2020

W czasie pandemii nie możemy zapominać o najmłodszych, którzy walczą przez całe życie i o życie dlatego rozpoczynamy akcje wsparcia finansowego i duchowego dzieci zmagających się z chorobami nowotworowymi. Jeśli chcesz pomóc wpłać kilka złotówek na fundację „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”, a na znak solidarności z najmłodszymi wojownikami, zapraszamy do „domowego strzyżenia”. Pokażmy, że brak włosów to nic strasznego. Poniżej link do wydarzenia na facebooku gdzie można wrzucać swoje zdjęcia z "domowego strzyżenia" oraz link do zbiórki gdzie można wpłacać pieniądze na fundację.

Wydarzenie na facebooku
Zbiórka na fundację

Organizatorzy:
Włodzimierz Michalak
Grzegorz Tokajuk