Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
im. Stanisława Staszica w Siedlcach

Aktualności

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „Lwiątko 2020”

wtorek, 26 maja 2020

W związku z kolejnym przedłużeniem zawieszenia zajęć w szkołach Zarząd Fundacji Akademia Młodych Fizyków postanowił przełożyć termin testu konkursowego edycji „Lwiątko 2020” na poniedziałek, 28 września 2020 r. Uczniowie przystępujący do konkursu fizycznego napiszą test na tym poziomie, na którym zostali zgłoszeni w roku szkolnym 2019/2020. Czyli na przykład: uczniowie klas 2 szkół ponadpodstawowych w roku szkolnym 2020/21 będą rozwiązywać test na poziomie klasy 1 szkoły ponadpodstawowej.
Wszystkich chętnych uczniów, którzy chcieliby jeszcze dołączyć do uczestników konkursu, informuję, że zgłoszenia będą przyjmowane do 10 września 2020 r.
Proszę o zgłaszanie się przez dziennik elektroniczny, podając w treści wiadomości imię, nazwisko i klasę.

Katarzyna Maliszewska