Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
im. Stanisława Staszica w Siedlcach

Aktualności

Międzynarodowy Turniej Szachowy On-line

czwartek, 10 listopada 2022

Zapraszamy na Międzynarodowy Turniej Szachowy On-line zorganizowany z okazji 35-lecia Programu Erasmus+, który odbędzie się na dedykowanej platformie w dniach 14-18 listopada 2022r. Osoby, które chcą spróbować swoich sił, pobawić się i powalczyć o atrakcyjne nagrody, prosimy aby zapoznały się z Regulaminem dostępnym na stronie organizatora (warunek konieczny)

https://erasmusplus.org.pl/erasmus-chess

a następnie rejestrowały się na platformie. Aktualnie jest już zarejestrowanych 700! Warto, bo można zagrać z rówieśnikami z innych krajów i dowiedzieć się więcej o możliwościach, które daje Program Erasmus+. Wszelkie informacje znajdziecie na wyżej wymienionej stronie. W Turnieju dla Laureatów przewidziane są nagrody rzeczowe w postaci nagród rzeczowych o łącznej wartości ok. 2.100 EUR. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Dariusz Baj i Agnieszka Piechocka

REGULAMIN