Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1
im. Stanisława Staszica w Siedlcach

Aktualności

Konkurs Dziedzictwo epok 2023

wtorek, 25 kwietnia 2023

Razem we współczesnym świecie. Razem! Nigdy osobno! Pod tym hasłem odbyła się kolejna edycja konkursu Dziedzictwo epok. Tym razem uczniowie szkół podstawowych, ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych rywalizowali w kategoriach film i literatura. Uroczysta gala konkursu odbyła się 20 kwietnia w siedleckiej Samochodówce. Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły odnieśli kolejny sukces. Kinga Redesiuk z klasy IV dt zajęła i miejsce w konkursie filmowym, przygotowując film animowany, II miejsce zajął Dawid Domagała z klasy i it. Uczniów przygotowały Ewa Jastrzębska-Pypowska i Małgorzata Olczak. Szymon Celiński z klasy IVit został wyróżniony w konkursie literackim, pracując pod kierunkiem Beaty Mazurkiewicz. Nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych wspaniałych sukcesów.

Prace nagrodzonych:

Szymon Celiński

Kinga Redesiuk

Dawid Domagała