Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1
im. Stanisława Staszica w Siedlcach

Aktualności

DKMS - konferencja prasowa

czwartek, 25 maja 2023

Zapraszamy na krótką fotorelację z konferencji prasowej, która odbyła się dzisiaj w naszej szkole. Dotyczyła ona zbliżającej się akcji "Zostań Dawcą Szpiku! Walczymy o zdrowie dla Mateusza!", której część odbędzie się również w naszej szkole w dniu 26 maja. Udział w niej wezmą nasi wspaniali wolontariusze pod opieką pani Ewy Domańskiej - inicjatorki całego przedsięwzięcia oraz pana Włodzimierza Michalaka.

Nasi wolontariusze są gotowi do udzielenia wszelkich informacji związanych z procedurą rejestracji w bazie, kryteriami jakie musi spełniać rejestrujący oraz z chęcią odpowiedzą na pytania dotyczące poboru szpiku i komórek macierzystych.

Pamiętajmy, że rejestrując się w bazie potencjalnych dawców szpiku fundacji DKMS, możemy zostać bohaterami ratującymi życie chorych na nowotwory krwi. Pomagajmy. Dobro wraca!

GALERIA ZDJĘĆ