Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
im. Stanisława Staszica w Siedlcach

Dyżury nauczycieli

Imię Nazwisko Przedmiot Dzień tygodnia Godziny Sala
Czesław Alaba fizyka wtorek 9:40-10:25 211
Dariusz Baj informatyka czwartek 13:20-14:05 337
Michał Bartoń historia, WOS czwartek 13:20-14:05 306
Mateusz Becher wychowanie fizyczne wtorek 12:30-13:15 109
Urszula Boczarska przedmioty zawodowe środa 9:40-10:25 304
Robert Borkowski EDB, Szkolenie Wojskowe poniedziałek 8:50-9:35 236
Joanna Brodacka matematyka środa 12:30-13:15 pokój nauczycielski
Agata Bryłka język niemiecki czwartek 13:20-14:05 331
Artur Bryłka wychowanie fizyczne po ustaleniu za pośrednictwem dziennika elektronicznego
Anna Bukład nauczyciel współorganizujący wtorek 15:00-15:45 pokój nauczycielski
Izabela Chaberska wychowanie fizyczne czwartek 12:30-13:15 109
Wiesław Charczuk historia czwartek 14:10-14:55 405
Elżbieta Ciulak matematyka wtorek 15:00-15:45 326
Rafał Cyganowski systemy operacyjne czwartek 14:10-14:55 pokój nauczycielski
Agnieszka Cymbor język angielski poniedziałek 13:20-14:05 311
Halina Czech przedmioty zawodowe czwartek 13:20-14:05 411
Marcin Czeżyk wychowanie fizyczne piątek 9:40-10:25 109
Karol Czmoch język angielski środa 13:20-14:05 301
Robert Daniluk przedmioty zawodowe czwartek 15:50-16:35 205
Aleksandra Dmowska język polski po ustaleniu za pośrednictwem dziennika elektronicznego
Wanda Dmowska podstawy przedsiębiorczości wtorek 13:20-14:05 414
Ewa Domańska matematyka wtorek 11:25-12:10 335
Grzegorz Dorosz zawodowe środa 14:10-14:55 333
Aneta Dreszer historia wtorek 14:10-14:55 pokój nauczycielski
Iwona Dziedzic-Myka biologia wtorek 11:25-12:10 314
Magdalena Fiuk chemia poniedziałek 10:35-11:20 402
Jacek Garwoliński wychowanie fizyczne czwartek 12:30-13:15 109
Anna Gizińska język angielski poniedziałek 12:30-13:15 pokój nauczycielski
Agnieszka Golec biologia czwartek 11:25-12:10 314
Bogdan Iwańczuk religia piątek 9:40-10:25 czytelnia
Monika Jankowska język rosyjski, podstawy przedsiębiorczości poniedziałek 14:10-14:55 103A
Marlena Jastrzębska wychowanie fizyczne poniedziałek 14:10-14:55 109
Ewa Jastrzębska-Pypowska biblioteka środa 8:00-8:45 biblioteka
Piotr Jastrzębski przedmioty zawodowe poniedziałek 9:40-10:25 303
Konrad Jędrzejuk informatyka czwartek 10:35-11:20 133
Jana Jodłowska język rosyjski środa 13:20-14:05 pokój nauczycielski
Łukasz Jóźwiak muzyka piątek 12:30-13:15 sala audiowizualna
Joanna Kacprzak matematyka środa 12:30-13:15 zaplecze sali 326
Anna Kisielińska matematyka czwartek 8:00-8:45 103A
Małgorzata Kisielińska język angielski czwartek 14:10-14:55 234
Michał Klimek przedmioty zawodowe czwartek 10:35-11:20 301
Barbara Kokoszkiewicz język polski środa 11:25-12:10 116
Radosław Konopka język angielski piątek 13:20-14:05 pokój nauczycielski
Janusz Konopka wychowanie fizyczne czwartek 13:20-14:05 109
Tomasz Końko religia czwartek 15:00-15:45 414
Tomasz Kostecki religia piątek 11:25-12:10 414
Edyta Kosyl język polski wtorek 11:25-12:10 pokój nauczycielski
Paulina Kozioł matematyka czwartek 9:40-10:25 zaplecze sali 325
Piotr Krupski przedmioty zawodowe poniedziałek 8:00-8:45 126
Izabela Kryczka język rosyjski poniedziałek 9:40-10:25 zaplecze sali 230
Piotr Krzemiński wychowanie fizyczne po ustaleniu za pośrednictwem dziennika elektronicznego
Joanna Kuś chemia, fizyka środa 12:30-13:15 211
Jolanta Kuźmiuk język angielski, język niemiecki środa 15:00-15:45 pokój nauczycielski
Mateusz Lewicki przedmioty zawodowe wtorek 8:50-9:35 210
Marek Lewoniec zawodowe mechaniczne środa 11:25-12:10 305
Stefania Lipińska język polski poniedziałek 12:30-13:15 zaplecze sali 225
Adam Lorens przedmioty zawodowe środa 12:30-13:15 401
Katarzyna Łęczycka język polski po ustaleniu za pośrednictwem dziennika elektronicznego
Mirosław Łęczycki wychowanie fizyczne piątek 11:25-12:10 109
Jacek Łopaciuk geografia środa 10:35-11:20 pokój nauczycielski
Monika Ługowska wiedza o społeczeństwie wtorek 10:35-11:20 pokój nauczycielski
Marta Łukasiewicz język angielski czwartek 11:25-12:10 311
Marlena Makłowicz-Fajkowska język polski dla obcokrajowców wtorek 11:25-12:10 pokój nauczycielski
Beata Mazurkiewicz język polski po ustaleniu za pośrednictwem dziennika elektronicznego
Włodzimierz Michalak przedmioty zawodowe czwartek 15:00-15:45 402
Mateusz Mieszczyński informatyka, bezpieczeństwo i higiena pracy czwartek 10:35-11:20 pokój nauczycielski
Adam Misiak historia środa 10:35-11:20 405
Krzysztof Naumiuk fizyka wtorek 15:00-15:45 211
Jacek Nicewicz edukacja dla bezpieczeństwa czwartek 14:10-14:55 236
Mirosław Nowacki okienko wtorek 13:20-14:05 205
Andrzej Nowak przedmioty informatyczne, informatyka wtorek 14:10-14:55 205
Edyta Nowak przedmioty zawodowe wtorek 12:30-13:15 214
Małgorzata Olczak biblioteka wtorek 15:00-15:45 biblioteka
Tomasz Olędzki przedmioty zawodowe wtorek 12:30-13:15 pokój nauczycielski
Anna Pawluk język niemiecki poniedziałek 12:30-13:15 pokój nauczycielski
Agnieszka Piechocka język angielski poniedziałek 10:35-11:20 pokój nauczycielski
Adam Piłat przedmioty zawodowe poniedziałek 15:00-15:45 203
Krzysztof Piłka przedmioty zawodowe po ustaleniu za pośrednictwem dziennika elektronicznego
Bożena Piskorz-Kruk geografia, biologia środa 15:50-16:35 314
Izabela Pniewska-Tararuj przedmioty zawodowe wtorek 11:25-12:10 136
Rafał Polański przedmioty zawodowe środa 8:50-9:35 103A
Piotr Prekurat przedmioty zawodowe po ustaleniu za pośrednictwem dziennika elektronicznego
Wiktoria Prekurat informatyka poniedziałek 13:20-14:05 214
Janusz Pycka przedmioty zawodowe wtorek 12:30-13:15 pokój nauczycielski
Przemysław Rodak wychowanie fizyczne środa 11:25-12:10 109
Wioletta Rucińska język angielski wtorek 10:35-11:20 234
Agata Rydzewska Język niemiecki piątek 14:10-14:55 331
Zuzanna Rzeszótko fizyka wtorek 14:10-14:55 211
Agata Skolimowska matematyka piątek 11:25-12:10 pokój nauczycielski
Wojciech Sobieszek religia poniedziałek 13:20-14:05 401
Magdalena Staręga język angielski czwartek 12:30-13:15 311
Jakub Sterna wychowanie fizyczne środa 11:25-12:10 109
Dagmara Szczerkowska język angielski środa 14:10-14:55 234
Mateusz Szmitkowski informatyka wtorek 13:20-14:05 103A
Adrian Świderski wychowanie fizyczne wtorek 10:35-11:20 109
Katarzyna Talacha język angielski poniedziałek 12:30-13:15 234
Grzegorz Tokajuk Informatyka wtorek 13:20-14:05 214
Wanda Trębicka język rosyjski wtorek 15:00-15:45 pokój nauczycielski
Grzegorz Wawrecki geografia wtorek 14:10-14:55 115
Monika Woińska matematyka środa 10:35-11:20 325
Grzegorz Woliński przedmioty zawodowe po ustaleniu za pośrednictwem dziennika elektronicznego
Anna Wyrzykowska biblioteka poniedziałek 15:00-15:45 biblioteka
Marta Zgorzałek język polski wtorek 12:30-13:15 214
Elżbieta Zych matematyka po ustaleniu za pośrednictwem dziennika elektronicznego