Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
im. Stanisława Staszica w Siedlcach

Dyżury nauczycieli

Dyżury nauczycieli

Nazwisko i imię przedmiot/funkcja dzień tygodnia godziny forma kontaktu
Alaba Czesław fizyka środa 8:50 - 9:35 Dziennik el/email
Baj Dariusz informatyka wtorek 11.15 - 14.50 dziennik elektroniczny/e-mail
Bartoń Michał historia,wos poniedziałek 8:00 - 9:35 dziennik/ mail/mesenger
Becher Mateusz w-f poniedziałek 13:15 - 14:00 dziennik elektroniczny/messenger
Boczarska Urszula zawodowe branży elektrycznej poniedziałek 8.50 - 9.35 dziennik elektroniczny/wiadomości
Bojar Danuta informatyka
Brodacka Joanna matematyka poniedziałek 12.00-14.00 dziennik elektroniczny
Bryłka Agata język niemiecki poniedziałek 11.15-12.15 dziennik elektroniczny
Bryłka Artur w.f. czwartek i piątek 10.30 - 12.00 dziennik elektroniczny
Bryzek Renata język polski czwartek 9.40-10.25 dziennik elektroniczny/ poczta w dzienniku
Chaberska Izabela w-f piątek 14:05-14:50 dziennik elektroniczny
Cieślik Monika język polski środa 10.30-11.15 dziennik elektroniczny, e-mail,telefon
Charczuk Wiesław historia wtorek 10.30-11.30 dziennik elektroniczny, e-mail,telefon
Ciulak Elżbieta matematyka poniedziałek 12.00 - 12.45 dziennik elektroniczny/ poczta w dzienniku
Cyganowski Rafał informatyka środa 10-12 dziennik elektroniczny/ email
Cymbor Agnieszka j. angielski poniedziałek 8 - 12 dziennik elektroniczny
Czech Halina przedmiory zawodowe wtorek 12.10 - 13.00 dziennik elektroniczny
Czeżyk Marcin w.f. poniedziałek 10:30-11:15 dziennik elektroniczny
Daniluk Robert przedmioty zawodowe wtorek 10.30-11.15 dziennik elektroniczny VULCAN
Dmowska Wanda przedsiębiorczość wtorek 10.30-11.15 dziennik elektroniczny/mail
Dolecki Leszek przedmioty zawodowe poniedziałek 9:40-10:25 dziennik elektroniczny (po powrocie do szkoły s.411)
Dorosz Grzegorz przedmioty zawodowe wtorek 8:00-9:00 dziennik elektroniczny/e-mail
Dreszer Aneta historia środa 9-12 dziennikelektroniczny
Dziedzic - Myka Iwona biologia, podstawy przedsiębiorczości poniedziałek 11.20-12.05 dziennikelektroniczny
Fiuk Magdalena chemia wtorek 13.15-14.00 dziennik elektroniczny/ messenger
Garwoliński Jacek wf wtorek 12.10-13.15 dziennik elektroniczny
Gizińska Anna j. angielski poniedziałek 10.00 - 12.00 dziennik elektroniczny, email
Golec Agnieszka biologia wtorek 10.00 - 14.00 dziennik elektroniczny
Hodun-Wąsowska Joanna internat piątek 8.00-15.00 dziennik elektroniczny
Jankowska Monika podstawy przedsiębiorczości, język rosyjski poniedziałek 10.30-11.30 dziennik elektroniczny
Jastrzębska Marlena w-f poniedziałek 12.15-13.00 dziennik elektroniczny
Jastrzębski Piotr przedmioty zawodowe czwartek 11.20-12.05 dziennik elektroniczny (po powrocie do szkoły - sala 302)
Jodłowska Jana j. rosyjski
Jóźwiak Łukasz kultura poniedziałek, wtorek, czwartek 11.00 - 16 dziennik elektroniczny, komunikatory, telefon
Kacprzak Joanna matematyka środa 11.30-12.30 dziennik elektroniczny
Kisielewska Anna matematyka środa 10.00-12.00 dziennik elektroniczny
Kisielińska Anna matematyka środa 8.00 - 15.00 dziennik elektroniczny
Kisielińska Małgorzata język angielski środa 11.30-12.30 dziennik elektroniczny, email
Klimek Michał przedmioty zawodowe środa 8.00-15.00 dziennik elektronicznym, email
Kluska Jan religia środa 9.00-15.00 dziennik elektronicznym, email
Kokoszkiewicz Barbara j. polski, wicedyrektor wtorek 8.00 - 15.00 dziennik elektronicznym, email
Konopka Janusz w-f poniedziałek 9.00-10.30 dziennik elektroniczny
Konopka Radosław język angielski środa 13:00 - 15:00 dziennik elektroniczny, email
Końko Tomasz religia poniedziałek 9:40-10:30 dziennik elektroniczny, e-mail, telefon, messenger
Kostecki Tomasz religia śro 10.00-12.00 dziennik elektroniczny, email, telefon, fb
Kosyl Edyta język polski czwartek 10.30 - 11.15 dziennik elektroniczny, email
Kryczka Izabela język rosyjski poniedziałek 8.00-12.00 dziennik elektroniczny, email, telefon, fb
Krzemiński Piotr wf czwartek 10:30-11:15 dziennik elektroniczny
Kuś Joanna chemia, fizyka piątek 10.30 - 13.00 dziennik elektroniczny, email
Kuźmiuk Jolanta j.angielski, j.niemiecki czwartek 10.00-12.00 dziennik elektroniczny, skype
Lewoniec Marek przedmioty zawodowe środa 12.05-12.55 osobiście pokój nauczycielski, dziennik elektroniczny
Lipińska Stefania język polski, wos, HiS środa 11.20-12.05 dziennik elektroniczny, e-mail, telefon
Lorens Adam przedmioty zawodowe środa 10.00-13.00 dziennik elektroniczny
Łęczycka Katarzyna język polski w godzinach pracy
Łęczycki Mirosław WF poniedziałek 8.00-9.00 dziennik elektroniczny
Łopaciuk Jacek
Ługowska Monika wos poniedziałek 10.00-12.00 dziennik elektroniczny
Łukasiewicz Marta język angielski wtorek 10-12:00 dziennik elektroniczny, telefon
Maliszewska Katarzyna fizyka, matematyka środa 11.20 - 12.05 dziennik elektroniczny, kontakt telefoniczny, (po powrocie do szkoły - sala 211)
Mazurkiewicz Beata język polski
Michalak Włodzimierz p zawodowe
Misiak Adam historia poniedziałek 13-14 dziennik elektroniczny
Murawski Mariusz edukacja wojskowa
Nasiłowska Anna internat czwartek 8.00-15.00 dziennik elektroniczny
Nicewicz Jacek edb piatek 9.40-11.15 dziennik elektroniczny
Niedziółka Agnieszka język angielski
Nowak Andrzej przedmioty zawodowe wtorek , środa 11:00-15:30; 11:00 - 16:30 dziennik elektroniczny; e-mail; messenger
Nowak Edyta przedmioty zawodowe środa 10.30 - 11.30 dziennik elektroniczny
Olędzki Tomasz przedmioty zawodowe
Pachecki Tomasz przedmioty zawodowe piątek 10.30-11.20 dziennik elektroniczny
Pawluk Anna język niemiecki czwartek 11.30-12.45 dziennik elektroniczny,
Piłat Adam informatyka środa 11.30-12.45 dziennik elektroniczny; e-mail; telefon
Piskorz-Kruk Bożena biologia,geografia środa 9.00-11.00 dziennik elektroniczny, telefon
Pleszczyńska Anna internat poniedziałek 8.00-15.00 dziennik elektroniczny
Pleszczyński Marek fizyka czwartek 10.00-12.00 dziennik elektroniczny
Pniewska-Tararuj Izabela przedmioty zawodowe wtorek 11.20-12.05 dziennik elektroniczny
Prekurat Piotr przedmioty zawodowe środa 10:00 - 12:00 dziennik elektroniczny, szkolna platforma e-learningowa
Prekurat Wiktoria przedmioty zawodowe poniedziałek, wtorek, środa, czwartek 10:00 - 12:30 dziennik elektroniczny, szkolna platforma e-learningowa
Pycka Janusz przedmioty zawodowe wtorek 9.40-10.25 dziennik elektroniczny
Rodak Przemysław w-f środa 10.00-11.00 dziennik elektroniczny
Rucińska Wioletta j.angielski
Rydzewska Agata język niemiecki środa 9.00-15.00 dziennik elektroniczny
Skolimowska Agata matematyka poniedziałek 9.00- 14.00 dziennik elektroniczny
Skrobecka Beata internat czwartek 8.00-15.00 dziennik elektroniczny
Sobieszek Wojciech religia środa 8.00-14.00 dziennik elektroniczny, mail
Staręga Magdalena j.angielski poniedziałek 12:00-14:00 Dziennik elektroniczny
Sterna Jakub wf poniedziałek 8:00-8:45 Dziennik elektroniczny
Szczerkowska Dagmara język angielski piątek 13.00-14.00 dziennik elektroniczny
Szczygieł Katarzyna internat wtorek 8.00-15.00 dziennik elektroniczny
Szmitkowska Alicja język angielski wtorek 9:00-15:00 dziennik elektroniczny telefon mail
Talacha Katarzyna język angielski piątek 13:00-14:30 dziennik elektroniczny
Tkaczenko Elżbieta internat wtorek 8.00-15.00 dziennik elektroniczny
Toczyski Rafał internat środa 8.00-15.00 dziennik elektroniczny
Tokajuk Grzegorz przedmioty zawodowe poniedziałek 10:00-11:00 dziennik elektroniczny/email
Trębicka Wanda język rosyjski piątek 10-12 dziennik elektroniczny
Urbanek Stanisław przedmioty zawodowe środa 12,00-14,00 dziennik elektroniczny
Woińska Monika matematyka piątek 12:30-13:30 dziennik elektroniczny
Zgolińska Ewa filozofia
Zgorzałek Marta j.polski poniedziałek 10.00 12.00 dziennik elektroniczny
Zych Elżbieta matematyka czwartek 9:00 - 11:00 dziennik elektroniczny