Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1
im. Stanisława Staszica w Siedlcach

Aktualności

Wolontariusze Global Volunteers ponownie zagościli Elektryku

piątek, 10 listopada 2023

Nasza szkoła od lat współpracuje z Global Volunteers z USA. W październiku 2023 mieliśmy przyjemność gościć wolontariuszy - Liz z Kalifornii i Francisa z Kanady. Uczniowie wielu klas ogromną chęcią uczestniczyli w ich anglojęzycznych zajęciach i dyskusjach, poznając codzienne życie, pracę i motywacje tych inspirujących ludzi do podjęcia decyzji o wolontariacie. To była nie tylko szansa na naukę języka, ale też na przełamanie barier i rozwijanie komunikacji.

Dodatkowym punktem programu była wyjazd integracyjny uczniów klasy 1bt na paintball i sportowe aktywności z udziałem wolontariuszy. Szczególne podziękowania kierujemy do Global Volunteers i p. Doroty Wierzbickiej za wsparcie i zaufanie w organizacji tych niezwykłych doświadczeń.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z tygodniowego pobytu wolontariuszy w naszej szkole.

Agnieszka Piechocka

GALERIA ZDJĘĆ