Odbiór dyplomów dla absolwentów technikum, którzy uzyskali wszystkie certyfikaty kwalifikacji w danym zawodzie, będzie możliwy od 28 maja (czwartek) w sekretariacie szkoły.
Przy odbiorze należy posiadać dokument tożsamości.
W ubiegły piątek, 29 maja, uczniowie klasy 2al pod opieką pana Karola Czmocha wzięli udział w kolejnych zajęciach na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w ramach Akademii Prawa. Spotkanie odbyło się w Centrum Transferu Wiedzy.
Dla licealistów był to dzień pełen uniwersyteckich wyzwań. Najpierw sprawdzili swoje siły podczas pierwszego w tej edycji ...
Informujemy, że próba sprawności fizycznej, której zaliczenie jest warunkiem koniecznym do ubiegania się o przyjęcie do oddziału przygotowania wojskowego odbędzie się w następujących dniach:
28 maja 2026 r. - DZIEWCZĘTA:
9.00 - nazwiska od litery A do K
10.00 - nazwiska od litery L do R
11.00 - nazwiska od litery S do ...
Podsumowanie w Elektryku IX edycji Ogólnopolskiego Projektu: „Łączka i inne miejsca poszukiwań”
piątek, 22 maja 2026
W dniu 19 maja 2026 r. uczniowie kl. 1a LO, 3aLO i 2act pod opieką p. Magdaleny Chojeckiej i p. Wiesława Charczuka wzięli udział w podsumowaniu IX edycji Ogólnopolskiego Projektu: „Łączka i inne miejsca poszukiwań”, której finalnym akcentem była wycieczka do Warszawy w miejsca pamięci i martyrologii Polaków. Uczestnicy projektu ...