Elektryk >> SZKOŁA >> Nauczyciele
DANE TELEADRESOWE
Nauczyciele


Dyrekcja

 

Jerzy Kopański dyrektor szkoły
Anna Kisielińska wicedyrektor
Barbara Kokoszkiewicz wicedyrektor
Rafał Polański wicedyrektor

 

Nauczyciele zatrudnieni w Szkole

 

Imię i nazwisko przedmiot
Michał Bartoń historia, wos
Urszula Boczarska przedmioty zawodowe
Danuta Bojar informatyka
Mirosław Brągoszewski matematyka
Joanna Brodacka matematyka
Agata Bryłka język niemiecki
Artur Bryłka wychowanie fizyczne
Renata Bryzek język polski
Izabela Chaberska wychowanie fizyczne
Monika Cieślik język polski
Agnieszka Cymbor język angielski
Halina Czech przedmioty zawodowe
Anna Czeżyk fizyka
Marcin Czeżyk wychowanie fizyczne
Robert Daniluk informatyka
Mirosława Dmitrzuk biblioteka
Wanda Dmowska biblioteka
Aneta Dreszer historia
Iwona Dziedzic - Myka biologia
Magdalena Fiuk chemia
Jacek Garwoliński wychowanie fizyczne
Ewa Godziewska świetlica
Agnieszka Golec biologia
Ilona Gontarska wych. internatu
Joanna Hodun Wąsowska wych. internatu
Magdalena Hawryluk język angielski
Monika Jankowska język rosyjski
Piotr Jastrzębski przedmioty zawodowe
Łukasz Jóźwiak wiedza o kulturze
Joanna Kacprzak matematyka
Danuta Kamińska biblioteka
Janusz Karasek język polski
Anna Kisielińska matematyka
Małgorzata Kisielińska język angielski
Michał Klimek przedmioty zawodowe
ks. Jan Kluska religia
Barbara Kokoszkiewicz język polski
Radosław Konopka język angielski
Tomasz Końko religia
Jerzy Kopański przedmioty zawodowe
ks. Tomasz Kostecki religia
Edyta Kosyl język polski
Agnieszka Kot fizyka
Piotr Krzemiński wychowanie fizyczne
Stefania Lipińska język polski
Katarzyna Łęczycka język polski
Mirosław Łęczycki wychowanie fizyczne
Jacek Łopaciuk geografia
Marta Łukasiewicz język angielski
Beata Mazurkiewicz język polski
Izabela Miałkowska język rosyjski
Włodzimierz Michalak przedmioty zawodowe
Adam Misiak historia, geografia
Dorota Mroczek psycholog
Anna Nasiłowska wych. internatu
Jacek Nicewicz edb
Andrzej Nowak informatyka
Edyta Nowak przedmioty zawodowe
Tomasz Pachecki informatyka
Olga Paderewska język angielski
Teresa Patoleta przedsiębiorczość
Anna Pawluk język niemiecki
Andrzej Pieńkowski przedmioty zawodowe
ks. Adam Pietrusik religia
Adam Piłat informatyka
Bożena Piskorz - Kruk biologia, geografia
Anna Pleszczyńska internat
Marek Pleszczyński fizyka
Rafał Polański przedmioty zawodowe
Piotr Prekurat informatyka
Wiktoria Prekurat informatyka
Natalia Prokopczyk język angielski
Janusz Pycka przedmioty zawodowe
Agata Rydzewska język niemiecki
Monika Rytel przedmioty zawodowe
Alina Sikorska historia, wos
Beata Skrobecka wych. internatu
Adam Skup przedmioty zawodowe
Jakub Sterna wychowanie fizyczne
Dagmara Szczerkowska język angielski
Katarzyna Szczygieł wych. internatu
Alicja Szmitkowska język angielski
Mateusz Szmitkowski informatyka
Krzysztof Szutkiewicz przedmioty zawodowe
Krystyna Ślaz geografia
Katarzyna Talacha język angielski
Katarzyna Tarasiuk język polski
Krzysztof Tchórzewski przedmioty zawodowe
Elżbieta Tkaczenko wych. internatu
Waldemar Tobiasz wychowanie fizyczne
Rafał Toczyski wych. internatu
Grzegorz Tokajuk informatyka
Wanda Trębicka język rosyjski
Stanisław Urbanek przedmioty zawodowe
Krystyna Więcławek przedmioty zawodowe
Monika Woińska matematyka
Ewa Wojciechowska pedagog
Anna Wyrzykowska biblioteka
Elżbieta Zych matematyka

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1
im. Stanisława Staszica w Siedlcach


adres: ul. Konarskiego 11, 08-110 Siedlce
e-mail: sekretariat@zsp1.siedlce.pl
telefon: 25 794-32-51
fax: 25 794-32-61

Godziny otwarcia sekretariatu:
pon - pt: 8:00 - 16:00
WAŻNE LINKI

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Siedlcach jest wśród najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2017”.

Dzisiejszy szczęśliwy numer

33