Elektryk >> SZKOŁA >> Nauczyciele
DANE TELEADRESOWE
Nauczyciele


Dyrekcja

 

Jerzy Kopański dyrektor szkoły
Anna Kisielińska wicedyrektor
Barbara Kokoszkiewicz wicedyrektor
Rafał Polański wicedyrektor
Mateusz Szmitkowski wicedyrektor

 

 


 

Nauczyciele zatrudnieni w Szkole

 

NAZWISKO I IMIĘ

PRZEDMIOT

Alaba Czesław

fizyka, informatyka

Baj Dariusz

Informatyka

Bartoń Michał

historia, wos

Becher Mateusz

Wychowanie fizyczne

Boczarska Urszula

przedmioty zawodowe

Bojar Danuta

informatyka

Brodacka Joanna

matematyka

Bryłka Agata

język niemiecki

Bryłka Artur

wychowanie fizyczne

Bryzek Renata

język polski

Chaberska Izabela

wychowanie fizyczne

Charczuk Wiesław

historia

Cieślik Monika

język polski

Ciulak Elżbieta

matematyka

Cyganowski Rafał

przedmioty zawodowe

Cymbor Agnieszka

język angielski

Czech Halina

przedmioty zawodowe

Czeżyk Marcin

wychowanie fizyczne

Daniluk Robert

informatyka

Domańska Ewa

matematyka

Dmowska Wanda

przedsiębiorczość

Dolecki Leszek

Przedmioty zawodowe

Dorosz Grzegorz

przedmioty zawodowe

Dreszer Aneta

historia

Dziedzic - Myka Iwona

biologia

Fiuk Magdalena

chemia

Garwoliński Jacek

wychowanie fizyczne

Gizińska Anna

język angielski

Godziewska Ewa

świetlica

Golec Agnieszka

biologia

Harasim Ilona

wych. internatu

Hodun Wąsowska Joanna

wych. internatu

Jankowska Monika

język rosyjski

Jastrzębska Marlena

wychowanie fizyczne

Jastrzębski Piotr

przedmioty zawodowe

Jodłowska Jana

język rosyjski

Jóźwiak Łukasz

wiedza o kulturze

Kacprzak Joanna

matematyka

Kisielewska Anna

matematyka

Kisielińska Anna

matematyka

Kisielińska Małgorzata

język angielski

Klimek Michał

przedmioty zawodowe

ks. Kluska Jan

religia

Kokoszkiewicz Barbara

język polski

Konopka Janusz

wychowanie fizyczne

Konopka Radosław

język angielski

Końko Tomasz

religia

Kopański Jerzy

przedmioty zawodowe

ks. Kostecki Tomasz

religia

Kosyl Edyta

język polski

Kryczka Izabela

język rosyjski

Krzemiński Piotr

wychowanie fizyczne

Kuś Joanna

fizyka, chemia

Laszuk-Laskowska Anna

psycholog

Kuźmiuk Jolanta

język angielski / język niemiecki

Lewoniec Marek

przedmioty zawodowe

Lipińska Stefania

język polski

Lorens Adam

przedmioty zawodowe

Łęczycka Katarzyna

język polski

Łęczycki Mirosław

wychowanie fizyczne

Łopaciuk Jacek

geografia

Ługowska Monika

wiedza o społeczeństwie

Łukasiewicz Marta

język angielski

Maliszewska Katarzyna

fizyka

Mazurkiewicz Beata

język polski

Michalak Włodzimierz

przedmioty zawodowe

Misiak Adam

historia, geografia

Mroczek Dorota

psycholog

Murawski Mariusz

edukacja wojskowa

Mydlak Anna

biblioteka

Nasiłowska Anna

wych. internatu

Nicewicz Jacek

edukacja dla bezpieczeństwa

Niedziółka Agnieszka

język angielski

Nowak Andrzej

informatyka

Nowak Edyta

przedmioty zawodowe

Olczak Małgorzata

biblioteka

Olędzki Tomasz

przedmioty zawodowe

Pachecki Tomasz

informatyka

Pawluk Anna

język niemiecki

Piłat Adam

informatyka

Piskorz Magdalena

bibioteka

Piskorz-Kruk Bożena

biologia, geografia

Pleszczyńska Anna

internat

Pleszczyński Marek

fizyka

Pniewska-Tararuj Izabela

przedmioty zawodowe

Polański Rafał

przedmioty zawodowe

Prekurat Piotr

informatyka

Prekurat Wiktoria

informatyka

Pycka Janusz

przedmioty zawodowe

Rodak Przemysław

wychowanie fizyczne

Rucińska Wioletta

język angielski

Rydzewska Agata

język niemiecki

Skolimowska Agata

matematyka

Skrobecka Beata

kierownik internatu

ks. Sobieszek Wojciech

religia

Staręga Magdalena

Język angielski

Sterna Jakub

wychowanie fizyczne

Szczerkowska Dagmara

język angielski

Szczygieł Katarzyna

wych. internatu

Szmitkowska Alicja

język angielski

Szmitkowski Mateusz

informatyka

Talacha Katarzyna

język angielski

Tkaczenko Elżbieta

wych. internatu

Toczyski Rafał

wych. internatu

Tokajuk Grzegorz

informatyka

Trębicka Wanda

język rosyjski

Urbanek Stanisław

przedmioty zawodowe

Woińska Monika

matematyka

Wojciechowska Ewa

pedagog

Wyrzykowska Anna Emilia

biblioteka

Zgolińska Ewa

filozofia

Zgorzałek Marta

język polski

Zych Elżbieta

matematyka

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1
im. Stanisława Staszica w Siedlcach


adres: ul. Konarskiego 11, 08-110 Siedlce
e-mail: sekretariat@zsp1.siedlce.pl
telefon: 25 794-32-51
fax: 25 794-32-61

Godziny otwarcia sekretariatu:
pon - pt: 8:00 - 16:00
WAŻNE LINKI

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 w Siedlcach jest wśród najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

Dzisiejszy szczęśliwy numer

20