Elektryk >> SZKOŁA >> Dyżury nauczycieli
DANE TELEADRESOWE
Dyżury nauczycieli


Dyżury nauczycieli

imię i nazwisko przedmiot dzień tygodnia godziny miejsce dyżuru
Alaba Czesław fizyka poniedziałek 13.35-14.20 sala 211
Bartoń Michał historia,wos  wtorek 10.45-11.30 sala 403
Boczarska Urszula przedmioty zawodowe środa 12.45-13.30 sala 305
Bojar Danuta informatyka      
Brągoszewski Mirosław matematyka      
Brodacka Joanna matematyka środa 11.40-12.25 pokój nauczycielski
Bryłka Agata j. niemiecki wtorek 14.30-15.15 sala 331
Bryłka Artur wychowanie fizyczne     pokój w-f
Bryzek Renata j. polski piątek 8.55-9.40 zaplecze sali 225
Chaberska Izabela wychowanie fizyczne poniedziałek wtorek 13.35-14.20 pokój w-f
Cieślik Monika j. polski środa 14.25-15.10 czytelnia
Cymbor Agnieszka j. angielski środa 10.45-11.30 sala 311
Czech Halina przedmioty zawodowe piątek 11.40-12.25 sala 411
Czeżyk Anna fizyka     sala 211
Czeżyk Marcin wychowanie fizyczne     pokój w-f
Daniluk Robert informatyka wtorek 10.45-11.30 sala 205
Dmowska Wanda przedsiębiorczość poniedziałek 9.00 - 19.45 biblioteka
Domańska Ewa matematyka poniedziałek 8.45-9.50 sala 335
Dorosz Grzegorz przedmioty zawodowe poniedziałek 19.50-10.35 sala 334
Dreszer Aneta historia piątek 10.45-11.30 sala 404
Dziedzic - Myka Iwona przedsiębiorczość wtorek 10.45-11.30 sala 314
Fiuk Magdalena chemia wtorek 9.45-10.30 sala 402
Garwoliński Jacek wychowanie fizyczne czwartek 13.35-14.20 pokój w-f
Golec Agnieszka biologia czwartek 12.45-13.30 sala 314
Jankowska Monika przedsiębiorczość,            j. rosyjski poniedziałek 9.50 - 10.35 sala 214
Jastrzębski Piotr przedmioty zawodowe piątek 10.45-11.30 sala 333
Jóźwiak Łukasz wok piątek 14.00-15.00 sala 113
Kacprzak Joanna matematyka poniedziałek 11.40-12.25 sala 326
Karasek Janusz j. polski środa 13.35-14.20 sala 226
Kisielińska Małgorzata j. angielski poniedziałek 14.20-15.10 sala 234
Klimek Michał przedmioty zawodow czwartek 15.15-16.00 sala 301
Kluska Jan religia      
Konopka Radosław j. angielski czwartek 8.55-9.40 sala 227
Końko Tomasz religia poniedziałek 11.40-12.25 sala 415
Kostecki Tomasz religia     sala 415
Kosyl Edyta j. polski czwartek 11.40-12.25 sala 228
Kryczka Izabela j. rosyjski czwartek 11.40-12.25 sala 231
Krzemiński Piotr wychowanie fizyczne     pokój w-f
Lipińska Stefania j. polski czwartek 9.50-10.45 sala 225
Lorens Adam przedmioty zawodowe czwartek 11.30-12.00 sala 401
Łęczycka Katarzyna j. polski piątek 10.45-11.30 pokój nauczycielski
Łęczycki Mirosław wychowanie fizyczne     pokój w-f
Łopaciuk Jacek geografia wtorek 9.40-10.35 sala 313
Łukasiewicz Marta j. angielski poniedziałek 10.35-11.30 sala 311
Maliszewska Katarzyna fizyka środa 8.55-9.40 sala 211
Mazurkiewicz Beata j. polski środa 8.55 - 9.40 sala 330
Michalak Włodzimierz przedmioty zawodowe czwartek 10.35-11.30 sala 401
Misiak Adam historia, geografia poniedziałek 15.10-15.55 sala 406
Nicewicz Jacek edb czwartek 13.35-14.20 sala 236
Nowak Andrzej przedmioty zawodowe wtorek 10.45-11.30 sala 204
Nowak Edyta przedmioty zawodowe poniedziałek 10.45-11.30 zaplecze sali 214
Pachecki Tomasz przedmioty zawodowe piątek 13.35-14.20 pokój nauczycielski
Patoleta Monika j. angielski wtorek 12.45-13.30 pokój nauczycielski
Pawluk Anna j. niemiecki wtorek 12.45-13.30 sala 232
Piłat Adam przedmioty zawodowe piątek 9.50-10.35 sala 203
Piskorz-Kruk Bożena biologia, geografia wtorek 11.40-12.25 czytelnia
Pleszczyński Marek fizyka wtorek 11.40-12.25 sala 211
Prekurat Piotr informatyka     zaplecze 205
Prekurat Wiktoria informatyka, matematyka poniedziałek 12.45-13.30 zaplecze 214
Pycka Janusz przedmioty zawodowe poniedziałek 10.45-11.30 sala 136
Rydzewska Agata j. niemiecki wtorek 11.40-12.25 sala 333
Sobieszek Wojciech religia      
Sterna Jakub wychowanie fizyczne poniedziałek 12.45-13.30 pokój w-f
Szczerkowska Dagmara j. angielski środa 9.50-10.35 sala 234
Szmitkowska Alicja j. angielski wtorek 10.45-11.30 pokój nauczycielski
Szmitkowski Mateusz informatyka środa 11.40-12.25 sala 336
Szutkiewicz Krzysztof przedmioty zawodowe czwartek 8.55-9.40 sala 410
Talacha Katarzyna j. angielski czwartek 9.50-10.35 zaplecze 234
Tchórzewski Krzysztof przedmioty zawodowe środa 13.35-14.20 pokój nauczycielski
Tobiasz Waldemar wychowanie fizyczne     pokój w-f
Tokajuk Grzegorz informatyka poniedziałek 10.45-11.30 sala 214
Trębicka Wanda j. rosyjski środa 9.50-10.35 zaplecze 231
Urbanek Stanisław przedmioty zawodowe czwartek 13.00-14.00 sala 306
Woińska Monika matematyka wtorek 10.45-11.30 sala 325
Zych Elżbieta matematyka wtorek 11.40-12.25 sala 327
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1
im. Stanisława Staszica w Siedlcach


adres: ul. Konarskiego 11, 08-110 Siedlce
e-mail: sekretariat@zsp1.siedlce.pl
telefon: 25 794-32-51
fax: 25 794-32-61

Godziny otwarcia sekretariatu:
pon - pt: 8:00 - 16:00
WAŻNE LINKI

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w Siedlcach jest wśród najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2017”.

Dzisiejszy szczęśliwy numer

9