Elektryk >> INTERNAT SZKOŁY >> Rekrutacja
Rekrutacja

Jeżeli zamierzasz kontynuować naukę w Siedlcach nasza oferta jest właśnie dla Ciebie

O przyjęcie do internatu mogą ubiegać się w pierwszej kolejności uczniowie ZSP nr 1 w Siedlcach, ale także uczniowie innych szkół ponadgimnazjalnych.

Podania o przyjęcie do internatu należy składać u kierownika internatu bądź w sekretariacie szkoły ZSP nr 1.

Podanie o przyjęcia do internatu
dokument w formacie pdf
dokument w formacie doc

Uczeń przyjęty do internatu powinien zabrać ze sobą:

• odpis aktu urodzenia z potwierdzonym miejscem stałego zameldowania bądź dowód osobisty (potrzebne do tyczasowego zameldowania)
  • komplet pościeli
  • przybory toaletowe
  • rzeczy osobiste

opłata gwarancyjna (zwrotna) - 50 zł
opłata stała - 20 zł
wyżywienie dzienne - 11 zł

Podania o przyjęcie do internatu należy składać u kierownika internatu bądź w sekretariacie szkoły ZSP nr 1 lub pocztą elektroniczną na adres: internatelektryk@op.pl