STRONA ARCHIWALNA Aktualna wersja - zsp1.siedlce.pl

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica w Siedlcach ul. Konarskiego 11, 08 -110 Siedlce;    tel: (025) 794-32-51     e-mail: dyrektor@zsp1.siedlce.pl

"ELEKTRYK" 1903 - 2011

„Miłosz odNowa”

Przystępujemy do realizacji projektu „Miłosz odNowa”

Miłosz odNowa to wspólny program edukacyjny Centrum Edukacji Obywatelskiej i Wydawnictwa Szkolnego PWN prowadzony w ramach Roku Miłosza. Zachęcamy uczniów ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do poznawania twórczości i biografii Noblisty i odkrywania „swojego” Miłosza.
W programie Miłosz odNowa zajmować się będziemy przede wszystkim kwestią pamięci i tożsamości w twórczości Miłosza.
Nauczycielom proponujemy korzystanie z materiałów dydaktycznych opracowanych przez metodyków i znawców Miłosza publikowanych na stronie programu i w specjalnym biuletynie. Zadaniem młodzieży jest przygotowanie Święta Miłosza lokalnego wydarzenia wokół twórczości Czesława Miłosza.

Koordynatorem jest:
Ariadna Gomza