STRONA ARCHIWALNA Aktualna wersja - zsp1.siedlce.pl

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica w Siedlcach ul. Konarskiego 11, 08 -110 Siedlce;    tel: (025) 794-32-51     e-mail: dyrektor@zsp1.siedlce.pl

"ELEKTRYK" 1903 - 2011

Rok szkolny  2009 / 2010   Rok szkolny  2010 / 2011

LEPSZY W ZAWODZIE

Rok szkolny 2010 / 2011

Chcesz umieć więcej? Przyjdź.
Skorzystaj z bogatej oferty zajęć edukacyjnych.
Zapraszamy do udziału w zajęciach uczniów Technikum nr 1.

Zapraszamy na zajęcia. W tym roku szkolnym nowe oferty zajęć pozalekcyjnych.
Szczegóły u pani S. Lipińskiej i wychowawców klas.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze i pozalekcyjne
w roku szkolnym 2010/2011
Więcej. ==>

Wycieczka do Warszawy - Targi EXPO 2011 - 23 marca 2011 roku

W ramach projektu Lepszy w zawodzie 45 uczniów Technikum nr 1 w Siedlcach, pod opieką trzech nauczyciel, uczestniczyło w wycieczce do Warszawy na Targi EXPO 2011. Przyszli technicy z zainteresowaniem oglądali wystawy oraz dyskutowali na temat nowinek technicznych, które mogli zobaczyć. Otrzymali również wiele ciekawych materiałów, które wykorzystają na zajęciach lekcyjnych. Pełni wrażeń, wrócili do szkoły.

zobacz zdjęcia ==>

Opracowała: Stefania Lipińska

Szkolenie SEP 11.03.2011 - 19.03.2011

Już po raz drugi, w ramach projektu Lepszy w zawodzie, odbył się w naszej szkole kurs przygotowujący uczniów ostatnich klas technikum i ZSZ do egzaminu z zakresu eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych do 1kV. Uczestnicy, w ramach szkolenia zdobyli niezbędną wiedzę, aby przystąpić do egzaminu i zdobyć uprawnienia ważne przez 5 lat. W zajęciach brało udział 81 naszych uczniów. Kurs prowadzili specjaliści posiadający wiedzę i doświadczenie. Podobnie, jak w poprzednim roku, kurs cieszył się dużą popularnością wśród uczniów. Zdobyte uprawnienia ułatwiają młodzieży znalezienie pracy w wyuczonym zawodzie.

zobacz zdjęcia ==>

Opracowała: Stefania Lipińska

Posumowanie projektu:

prezentacja PowerPoint ==>

Deklaracja
dokument w formacie Word 2000 ==>/pobierz/

Rok szkolny 2009 / 2010

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Siedlcach od 1 września 2009 roku realizuje, w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego, projekt LEPSZY W ZAWODZIE.

W ramach projektu m.in. prowadzone są zajęcia pozalekcyjne w następujących grupach:

Dla uczniów Technikum przeprowadzono kurs Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu elektrycznym do 1kV
zobacz więcej ==>

BYLIŚMY NA WYCIECZCE

Uczniowie z klasy 1d Technikum Mechatronicznego , 2a Technikum Elektronicznego i 2bt Technikum Elektronicznego (razem 45 uczniów oraz trzech nauczycieli) 17 czerwca 2010 roku przebywali na wycieczce w Warszawie.
zobacz więcej ==>

Deklaracja