STRONA ARCHIWALNA Aktualna wersja - zsp1.siedlce.pl

 
 
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica w Siedlcach ul. Konarskiego 11, 08 -110 Siedlce;    tel: (025) 794-32-51     e-mail: dyrektor@zsp1.siedlce.pl
 
 
  
"ELEKTRYK" 1903 - 2011
 
 
Szkoła
 
 
 

Grono Pedagogiczne

Dyrekcja

Krystyna Więcławek dyrektor szkoły
Barbara Kokoszkiewicz wicedyrektor
Stefania Lipińska wicedyrektor
Marek Pleszczyński wicedyrektor
Rafał Polański wicedyrektor

 

Nauczyciele zatrudnieni w Szkole

Waldemar Baranowski

przedmioty zawodowe
Michał Bartoń historia, wos
Danuta Bojar informatyka
Urszula Boczarska przedmioty zawodowe
Mirosław Brągoszewski matematyka
Joanna Brodacka matematyka
Agata Bryłka język niemiecki
Artur Bryłka wychowanie fizyczne
Renata Bryzek język polski
Izabela Chaberska wychowanie fizyczne
Elżbieta Ciulak matematyka
Halina Czech przedmioty zawodowe
Anna Czeżyk fizyka
Marcin Czeżyk wychowanie fizyczne
Robert Daniluk informatyka
ks. Tomasz Denicki religia
Mirosław Denis przedmioty zawodowe
Mirosława Dmitrzuk biblioteka
Wanda Dmowska biblioteka
Aneta Dreszer historia
Iwona Dziedzic - Myka biologia
Magdalena Fiuk chemia
Jacek Garwoliński wychowanie fizyczne
Jerzy Gieruk świetlica, po
Ewa Godziewska świetlica
Agnieszka Golec biologia
Ariadna Gomza język polski
Ilona Gontarska wych. internatu
Joanna Hodun Wąsowska wych. internatu
Alicja Iwaniuk fizyka
Monika Jankowska język rosyjski
Monika Jastrzębska język polski
Łukasz Jóźwiak wiedza o kulturze
Joanna Kacprzak matematyka
Danuta Kamińska biblioteka
Janusz Karasek język polski
Anna Kisielińska matematyka
Małgorzata Kisielińska język angielski
Olga Kietla język angielski
ks. Jan Kluska religia
Barbara Kokoszkiewicz język polski
Janusz Konopka wychowanie fizyczne
Radosław Konopka język angielski
Tomasz Końko religia
Edyta Kosyl język polski
Maria Kowalska biblioteka
Piotr Krzemiński wychowanie fizyczne
Monika Lewczuk język niemiecki
Stefania Lipińska język polski
Adam Lorens przedmioty zawodowe
Katarzyna Łęczycka język polski
Mirosław Łęczycki wychowanie fizyczne
Jacek Łopaciuk geografia
Krystyna Mańkowska chemia
Grażyna Marchel wych. internatu
Beata Mazurkiewicz język polski
Izabela Miałkowska język rosyjski
Włodzimierz Michalak przedmioty zawodowe
Sylwia Mieczkowska wychowanie fizyczne
Adam Misiak historia, geografia
Jolanta Mitelska język angielski
Dorota Mroczek psycholog
Anna Nasiłowska wych. internatu
Jacek Nicewicz po
Andrzej Nowak informatyka
Edyta Nowak przedmioty zawodowe
Andrzej Orzełowski przedmioty zawodowe
Mirosław Osiński przedmioty zawodowe
Tomasz Pachecki informatyka
Teresa Pastor język rosyjski
Teresa Patoleta przedsiębiorczość
Anna Pawluk język niemiecki
Andrzej Pieńkowski przedmioty zawodowe
Bożena Piskorz -Kruk biologia, geografia
Anna Pleszczyńska internat
Marek Pleszczyński fizyka
Rafał Polański przedmioty zawodowe
ks. Robert Ponikowski religia
Natalia Prokopczyk język angielski
Mieczysław Prekurat przedmioty zawodowe
Piotr Prekurat informatyka
Wiktoria Prekurat informatyka
Janusz Pycka przedmioty zawodowe
Agata Rydzewska język niemiecki
Monika Rytel przedmioty zawodowe
ks. Mirosław Semeniuk religia
Alina Sikorska historia, wos
Beata Skrobecka wych. internatu
Adam Skup przedmioty zawodowe
Jakub Sterna wychowanie fizyczne
Dagmara Szczerkowska język angielski
Katarzyna Szczygieł wych. internatu
Krystyna Ślaz geografia
Katarzyna Talacha język angielski
Katarzyna Tarasiuk język polski
Elżbieta Tkaczenko wych. internatu
Waldemar Tobiasz wychowanie fizyczne
Rafał Toczyski wych. internatu
Grzegorz Tokajuk informatyka
Wanda Trębicka język rosyjski
Stanisław Urbanek przedmioty zawodowe
Krystyna Więcławek przedmioty zawodowe
Monika Woińska matematyka
Ewa Wojciechowska pedagog
Elżbieta Zych matematyka

 

 
 







 
Top! Top!