Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica w Siedlcach ul. Konarskiego 11, 08 -110 Siedlce;    tel: (025) 632-73-08     e-mail: zszelektryk@siedlce.net
 
 
  
"ELEKTRYK" 1903 - 2009
 
 
Szkoła
 Strona główna






 
 
 
Absolwenci: 1992 - 1993

Rok szkolny: 1992 - 1993


Technikum

Klasa Va specjalność: elektronika ogólna

Klasa Vb specjalność: elektronika ogólna

wych: TADEUSZ KOCZOŃ

wych: TERESA ZWOLIŃSKA

  • Bodnar Mariusz
  • Borówko Radosław
  • Czublun Piotr
  • Gajowniczek Sławomir
  • Głuchowski Tomasz
  • Jóźwiak Leszek
  • Kalinowski Sylwester
  • Kiryluk Marek
  • Koc Jarosław
  • Kopeć Bartosz
  • Krasnodębski Andrzej
  • Krycki Artur
  • Krzęcio Sławomir
  • Kubecki Tomasz
  • Kublik Mariusz
  • Kurowski Arkadiusz
  • Ławecki Krzysztof
  • Ostas Jacek
  • Prokurat Fabian
  • Przybylski Robert
  • Ptasznik Andrzej
  • Putkowski Mieczysław
  • Sankowski Paweł
  • Sokołowski Jacek
  • Staręga Robert
  • Starzyński Jarosław
  • Szczęśniak Mariusz
  • Szelągowski Arkadiusz
  • Świerzewski Jacek
  • Wasiuk Marek
  • Wojtyński Tomasz
  • Wyrzykowski Artur
  • Zaręba Mariusz
  • Bartyś Piotr
  • Chmielewski Grzegorz
  • Czapligo Zbigniew
  • Dąbrowski Andrzej
  • Domaniuk Marek
  • Górka Janusz
  • Górski Jarosław
  • Iwanek Robert
  • Iwaniuk Piotr
  • Jakimiak Mariusz
  • Kamiński Robert
  • Kędziora Tomasz
  • Kielak Piotr
  • Kobyliński Dariusz
  • Krajewski Adam
  • Krasuski Daniel
  • Kruk Dariusz
  • Kurowski Jarosław
  • Malinowski Waldemar
  • Marton Tomasz
  • Mazur Andrzej
  • Niemyjski Mariusz
  • Niewiarowski Krzysztof
  • Piekarski Jacek
  • Podobas Dariusz
  • Rzyszkiewicz Tomasz
  • Sawicki Jarosław
  • Semeryło Mariusz
  • Siergiej Arkadiusz
  • Stachowicz Artur
  • Standziak Sławomir
  • Świętoński Sebastian
  • Trukawka Adam
  • Wojciuk Andrzej
  • Wyrzykowicz Andrzej

Klasa Vc specjalność: elektroenergetyka

Klasa Vm specjalność: obróbka skrawaniem

wych: ALICJA IWANIUK

wych: WANDA PASIAK

  • Andrzejczuk Mariusz
  • Bielecki Robert
  • Brochocki Paweł
  • Dołęga Marek
  • Dziewulski Mariusz
  • Dzięgielewski Jarosław
  • Galecki Maksymilian
  • Goławski Janusz
  • Górski Jacek
  • Jagiełło Tomasz
  • Kowalina Grzegorz
  • Kowalski Wojciech
  • Maciak Andrzej
  • Martyniuk Karol
  • Matejak Jarosław
  • Mazur Maciej
  • Montkiewicz Robert
  • Niedziółka Jarosław
  • Nowak Maciej
  • Nurzyński Tomasz
  • Orłowski Kamil
  • Orszak Piotr
  • Patoleta Mirosław
  • Perz Andrzej
  • Semeniuk Juliusz
  • Skarus Wojciech
  • Szczurowski Arkadiusz
  • Tomaszewski Robert
  • Tymosz Arkadiusz
  • Wajszczuk Stanisław
  • Wymiatał Jacek
  • Zień Jarosław
  • Andrzejewski Mariusz
  • Badura Adam
  • Bret Norbert
  • Ćwik Karol
  • Dmowski Grzegorz
  • Frydrychewicz Wojciech
  • Dobrowolski Adam
  • Gryczka Mirosław
  • Grześkiewicz Roman
  • Gwizdała Ireneusz
  • Jurczak Krzysztof
  • Kępka Mariusz
  • Kondraciuk Jacek
  • Krzewniak Maciej
  • Młyński Maciej
  • Rzążewski Hubert
  • Skotak Maciej
  • Skwierczyński Artur
  • Szymański Robert
  • Szymański Wojciech
  • Urban Marek
  • Warda Grzegorz
  • Wereda Robert

Liceum Zawodowe

Klasa IV specjalność: monter urządzeń elektronicznych

wych: BOGDAN KRZYMOWSKI

  • Artecki Krzysztof
  • Batorski Radosław
  • Boruta Tomasz
  • Chlebiński Mariusz
  • Czarnocki Zbigniew
  • Głuchowski Andrzej
  • Izdebski Krzysztof
  • Jastrzębska Ewa
  • Jastrzębski Paweł
  • Jastrzębski Zbigniew
  • Kluczek Grzegorz
  • Kruś Mariusz
  • Kur Paweł
  • Litwiński Krzysztof
  • Łopuski Andrzej
  • Łukaszewski Przemysław
  • Malinowski Zbigniew
  • Miłkowski Robert
  • Miraszewski Grzegorz
  • Mirski Mariusz
  • Olszewski Mirosław
  • Paluch Dariusz
  • Panasiuk Krzysztof
  • Piechowicz Mariusz
  • Potiopa Błażej
  • Przeździak Robert
  • Rumak Dariusz
  • Ryżyk Roman
  • Suchożebrski Tomasz
  • Trębicki Wiesław
  • Twarowski Bogdan
  • Twarowski Jarosław
  • Urban Paweł
  • Wyrębiak Dariusz

Technikum Zawodowe na podbudowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej

Klasa IIIte specjalność: elektromechanika ogólna

Klasa IIItm specjalność: obróbka skrawaniem

wych: HENRYK JANKOWSKI

wych: MIROSŁAWA JASZCZUK

  • Bielarski Tomasz
  • Boguszewski Robert
  • Cześnik Maciej
  • Fenik Andrzej
  • Góral Marek
  • Hryć Marek
  • Ignaciuk Wojciech
  • Jezierski Arkadiusz
  • Kosmala Grzegorz
  • Krawczun Artur
  • Krzymowski Tomasz
  • Księżopolski Zbigniew
  • Mikulski Zbigniew
  • Mućko Krzysztof
  • Niedziółka Andrzej
  • Pińczuk Marcin
  • Pyźlak Grzegorz
  • Sitarz Wojciech
  • Supeł Mariusz
  • Stański Sławomir
  • Szymański Tomasz
  • Świderski Jarosław
  • Trębicki Grzegorz
  • Urban Dariusz
  • Zawada Jacek
  • Zdańkowski Waldemar
  • Bizowski Grzegorz
  • Błaszczyk Andrzej
  • Bogdański Robert
  • Danielak Ireneusz
  • Gregorczuk Andrzej
  • Kalisiak Piotr
  • Kiełczykowski Krzysztof
  • Klimczyk Paweł
  • Kraszewski Adam
  • Marczak Krzysztof
  • Mrozik Ryszard
  • Olszyna Andrzej
  • Oryl Sławomir
  • Pachecki Robert
  • Soszyński Marek
  • Wnuk Marek


 
 








 
Top! Top!