Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica w Siedlcach ul. Konarskiego 11, 08 -110 Siedlce;    tel: (025) 632-73-08     e-mail: zszelektryk@siedlce.net
 
 
  
"ELEKTRYK" 1903 - 2009
 
 
Szkoła
 Strona główna






 
 
 
Absolwenci: 1982 - 1983

Rok szkolny: 1982 - 1983


Technikum

Klasa Va specjalność: elektroenergetyka

Klasa Vb specjalność: elektronika ogólna

wych: MIROSŁAWA JASZCZUK

wych: JANINA BARBASZYŃSKA

  • Abramczuk Zbigniew
  • Chudek Mirosław
  • Czarnocki Ireneusz
  • Jasiński Andrzej
  • Kępka Włodzimierz
  • Kopeć Jarosław
  • Lewocki Leszek
  • Mieścicki Andrzej
  • Nawrocki Robert
  • Piotrowski Leszek
  • Skowron Tomasz
  • Sobieszuk Leszek
  • Sobolewski Wojciech
  • Troć Jerzy
  • Waszczuk Marian
  • Żmijewski Włodzimierz
  • Borkowski Jacek
  • Borkowska Jolanta
  • Braksal Jolanta
  • Cąkała Andrzej
  • Chudek Jarosław
  • Dudzik Albin
  • Gawron Sławomir
  • Grzegrzółka Sławomir
  • Jędrych Bogdan
  • Kleszko Piotr
  • Kłoda Fabian
  • Kłos Sławomir
  • Koć Wojciech
  • Kowalczyk Janusz
  • Krasuska Grażyna
  • Lipka Leszek
  • Markowicz Leszek
  • Matlakowska Barbara
  • Mostowiec Mirosław
  • Mrozek Sławomir
  • Nasiłowski Tomasz
  • Nowak Bogdan
  • Ołowski Mirosław
  • Oleksiński Paweł
  • Pietrusiak Robert
  • Próchniewicz Jerzy
  • Przesmycki Waldemar
  • Rosa Sylwester
  • Sierpień Janusz
  • Trusiński Marek
  • Wardak Antoni
  • Wasilenko Marek
  • Winiarek Dariusz
  • Zagożdżon Marek
  • Zarzecki Jan
  • Zarzycki Adam
  • Zieniuk Jerzy

Klasa Vc specjalność: elektronika ogólna

wych: DANUTA KISIELEWSKA

  • Borysiuk Stanisław
  • Borzęcka Regina
  • Chwedczuk Andrzej
  • Cybula Jerzy
  • Dąbrowski Jerzy
  • Ferysiuk Andrzej
  • Grad Jacek
  • Kasperuk Jarosław
  • Klepacki Artur
  • Kurowska Hanna
  • Majkrzak Piotr
  • Makać Ewa
  • Markiewicz Roman
  • Mikiciuk Robert
  • Mućka Antoni
  • Myhan Dariusz
  • Panasiuk Alina
  • Panasiuk Janusz
  • Pawłowska Małgorzata
  • Pieńkowski Sławomir
  • Piesio Jan
  • Poręba Jacek
  • Saczuk Anna
  • Skorupski Leszek
  • Ulaniuk Czesław
  • Wąsowski Krzysztof
  • Więcierzewski Zenon
  • Winek Zbigniew
  • Wyszomierski Witold
  • Zańko Marek
  • Zdunek Mirosław

Liceum Zawodowe

Klasa IV specjalność: mechanik automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych

wych: EMIL BAJ

  • Bancerz Andrzej
  • Boruta Hanna
  • Burski Marek
  • Dzieżyc Stanisław
  • Gałachowski Dariusz
  • Głuchowska Iwona
  • Grabowski Piotr
  • Grzeszczuk Iwona
  • Guzek Waldemar
  • Hapanowicz Tomasz
  • Izdebski Dariusz
  • Jakimiak Piotr
  • Kamiński Sławomir
  • Kowalski Marek
  • Michalak Teresa
  • Niedziółka Marek
  • Osiejewicz Krzysztof
  • Ośko Wojciech
  • Sobiczewski Adam
  • Świderski Tomasz
  • Świtek Artur
  • Wasilewski Ryszard
  • Witkowski Piotr
  • Zalewski Witold


 
 








 
Top! Top!